Drewno modrzewiowe

Tartak posiada w ciągłej sprzedaży tarcicę modrzewiową, drewno, deski suche, heblowane.

W naszej ofercie posiadamy:
– pryzmę modrzewiową 32x160mm / 23x142mm / 32x100mm / 23x100mm / 3m / 4m / 5m lub na zamówienie.
– deskę modrzewiowę cietą na ostro 47mm / 57mm / 71mm / 50mm / 3m / 4m / 5m lub inne grubości na zamówienie.
– kantówkę 100x100mm / 100x50mm / 70x50mm / 3m / 4m / 5m / lub na życzenie Klienta inne rodzaje (np. cięte na ostro, nieheblowane lub heblowane, suche lub surowe).
– okorowane deski i słupki na płoty i ogrodzenia.

Własny transport

Nasz tartak dysponuje własnym transportem. Dowozimy zamówienia na terenie całej Polski.

Zamówienia

Zamówienia proszę składać pod numerem telefonu:
535 101 160

W asortymencie naszego tartaku, zlokalizowanego w Małopolsce, znajduje się sucha tarcica modrzewiowa. Jako producent gwarantujemy, że znajdzie zastosowanie w wielu pracach budowlanych i wykończeniowych. Modrzewie, czyli iglaste drzewa występujące niegdyś tylko w Alpach, obecnie są szeroko rozpowszechnione, w całej Europie. My sprzedajemy materiały pozyskane ze sprawdzonego źródła, kierując ofertę do Klientów indywidualnych oraz dużych i małych firm. Terminowo realizujemy zlecenia niezależnie od ich wielkości, a więc zapraszamy do skorzystania z usług!

Zastosowanie suchej tarcicy modrzewiowej

Z wykorzystaniem suchej tarcicy modrzewiowej można wykończyć rozmaite przestrzenie i wybudować konstrukcje. Materiał ten jest powszechnie używany m.in. przy produkcji stolarki okiennej, mebli czy elementów elewacyjnych. Oprócz tego doskonale sprawdza się do wykonania desek podłogowych. Drewno to pięknie się prezentuje, a przy tym cechuje je wysoka odporność na uszkodzenie mechaniczne. Zapraszamy do jego zamawiania bezpośrednio od producenta – gwarantujemy atrakcyjne ceny!

Najlepszy producent tarcicy modrzewiowej

Jesteśmy uznanym producentem suchej tarcicy modrzewiowej. Oferujemy deski, pryzmy, kantówki czy słupki, przerobione i docięte do rozmiarów zgodnych z życzeniem zamawiającego. Co ważne, wszystkie materiały są pełni przygotowane do dalszych obróbek, gdyż zostały odpowiednio wysuszone. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz sprawny transport drewna – zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty!

Tarcica Modrzewiowa

Tarcica, deski, kantówka

Drewno świerkowe

Drewno sosnowe